E-JUNIOREIDEN ITÄ-LÄNSI-VALINNAT

Alueen Itä-Länsi-otteluiden pelaajavalinnat E-juniorien osalta on tehty. E-juniorien Itä-Länsi-ottelut pelataan Humppilassa Telakone areenalla lauantaina 10.8.2019.

OTTELUAIKATAULU
11.00 E-tytöt
13.30 E-pojat pelisarja
16.00 E-pojat kilpasarja

Tapahtuma Facebookissa

E-TYTÖT

ITÄ
PELAAJASEURA
Emma VanhalaHaminan Palloilijat
Maria TasaHaminan Palloilijat
Minttu ReinikkalaSumman Ponnistus
Veera VehmaaSumman Ponnistus
Elli HolmiKuusankosken Puhti
Anni HyvärinenKuusankosken Puhti
Elsa PitkänenKuusankosken Puhti
Eerika LaineLahden Maila-Veikot
Eevi SärmäkariLahden Maila-Veikot
Sara RajaniemiLahden Maila-Veikot
Noora MeriläinenRoihu
Nelli Herttuainen Roihu

Pelinjohtajat:
Minna Koivisto, Roihu
Pasi Korhonen, Roihu

LÄNSI
PELAAJASEURA
Annastiina Heikkilä Loimaan Palloilijat junioripesis
Saana Jaakkola Loimaan Palloilijat junioripesis
Vilja-Maria WahlJokioisten Koetus juniorit
Annukka LaaksonenJokioisten Koetus juniorit
Milla VäistöVihdin Pallo
Anni VainioVihdin Pallo
Ilona Sormunen Janakkalan Jana
Milla Mäkelä Janakkalan Jana
Iiris HavukainenHyvinkään Tahko/Brown
Siiri RantonenHyvinkään Tahko/Brown
Enni TikkaHyvinkään Tahko/Yellow
Laura PönkäHyvinkään Tahko/Yellow

Pelinjohtajat:
Rami Mäkelä, Janakkalan Jana
Marko Ahlgren, Janakkalan Jana

E-POJAT KILPASARJA

ITÄ
PELAAJASEURA
Aleksi RintalaKouvolan Pallonlyöjät
Jooa FihlmanKouvolan Pallonlyöjät
Roope ToivakkaKouvolan Pallonlyöjät
Arttu TöyryKouvolan Pallonlyöjät
Anton TulkkiHaminan Palloilijat
Niklas PasiHaminan Palloilijat
Kimi JääskeläinenHaminan Palloilijat
Sisu TyniHaminan Palloilijat
Terho HeiskanenKeravan Pesis-Juniorit
Eino RantaKeravan Pesis-Juniorit
Niilo EklundKeravan Pesis-Juniorit
Joona KuusimaaKeravan Pesis-Juniorit

Pelinjohtaja:
Teemu Juntunen, Keravan Pesis-Juniorit
Merja Kuusimaa, Keravan Pesis-Juniorit

LÄNSI
PELAAJASEURA
Kaapo MäkeläManse PP
Visa IlvaManse PP
Ville-Pekka EskelinenManse PP
Roope JakovuoriManse PP
Aatu AhomantilaHämeenlinnan Paukku
Tuomas ImmonenHämeenlinnan Paukku
Niklas MantilaHämeenlinnan Paukku
Reino SaarinenHämeenlinnan Paukku
Tobias Kerola Hyvinkään Tahko
Paavo Lehto Hyvinkään Tahko
Mikael HarainenHyvinkään Tahko
Eelis Kasurinen Hyvinkään Tahko

Pelinjohtaja:
Nooa Hoikka, Hyvinkään Tahko

E-POJAT PELISARJA

ITÄ
PELAAJASEURA
Sulo SaraluotoLahden Maila-Veikot
Patrik KorhonenLahden Maila-Veikot
Otso KortelainenHämeenlinnan Paukku
Akseli RantalaHämeenlinnan Paukku
Paavo RantaKeravan Pesis-Juniorit
Lauri Mäki-Rahkola Espoon Pesis /Blue
Onni Rauhala Espoon Pesis /Blue
Joona Mannisto Espoon Pesis/White 
Jesse SaloSumman Ponnistus
Alex ViskariKinnarin Pesis -06
Henri VarsamäkiRoihu
Joonas MäkeläKouvolan Pallonlyöjät

Pelinjohtaja:
Teppo Kallio, Lahden Maila-Veikot

LÄNSI
PELAAJASEURA
Alvar JulkunenLaitilan Jyske
Miro HeinonenLaitilan Jyske
Niko SaloHumppilan Veikot
Aapo VirtaHumppilan Veikot
Petrus LintulaJokioisten Koetus juniorit
Eemeli RuohonenJokioisten Koetus juniorit
Ossi KanervaLoimaan Palloilijat junioripesis
Mikko HokkanenTurku-Pesis/keltainen
Markus HokkanenTurku-Pesis/keltainen
Markus TamminenTurku-Pesis/sininen
Eevert SalonenMynämäen Vesa
Alpo LehtonenMerimaskun Ahto 

Pelinjohtajat:
Jyrki Heinonen, Laitilan Jyske
Markus Seuranen, Humppilan Veikot

ONNITTELUT KAIKILLE VALITUILLE!